Mūsų produktai

Kaip mes dirbame

Rankų darbo

Patys auginame, skiname ir gaminame

Pagaminta LT

Natūralūs lietuviški produktai

Kuopščiai atrinkta

Atrenkame tik geriausios kokybės vaisius

Šeimos ūkis

Užauginta ir perdirbta mažame šeimos ūkyje

Gausu vitaminų

Tinka vegetarams ir veganams

Tvarūs produktai

Be cheminių priedų ir dažiklių

Svajonių sodas

Kas mes esame

Dar mokyklos laikais įvairiose situacijose juokaudavome: žmogus iš gamtos išėjęs, vėl į gamtą sugrįžta. Bet tai būdavo juokai apie didžiulius purvynus ar balas prie mokyklos ir namų, kur vykdavo statybos. Dabar man tas posakis smelkiasi į pasąmonę, kai noriu pasakyti kažką apie mus. 

 

Mes esame 4 asmenų šeima gyvenanti mieste, bet norinti/bandanti sugrįžti į gamtą bent viena koja. Kažkaip nejučia pradėjome mėgautis gamtos peizažais labiau nei daugiaaukščių, skraidančiais gandrais labiau nei automobilių kamščiais mieste, ramybe kaime atpalaiduojančia įsitempusias smegenis labiau nei kolegų vakarėliu po darbo. Nesakome, kad miestui būdingi dalykai yra blogi. Ne. Tiesiog, kaip sakoma, viskam savas laikas ir kiekvienam savo. 

 

Nuo 2015 metų mažais žingsneliais kuriame savo svajonių sodą. Svarainių auginimo idėją pasiūlė mama. Ji ir pradėjo šią iniciatyvą. Kadangi vaikai gyvena mieste, atrodė, kad šis augalas tinkamas, jam nereikia daug priežiūros, o mums iššūkis – auginti japoniškąjį svarainį, kartais vadinamą lietuviška citrina. 

 

Be to, paaiškėjo, kad sujungus svarainį su moliūgu, gaunami netikėti stebuklai, kurie vaikams tarsi ekologiški guminukai. Svarainių arbatos indelis akimirksniu dingsta nuo mūsų stalo. Svarainių padažas, sirupas, marmeladas tobulai pagardina įvairius patiekalus. Gaminame natūralius, sveikus ir naudingus produktus: svarainių cukatos, moliūgų cukatos, svarainių sirupas, svarainių padažai, uogienės, marmeladas, svarainių arbata. Auginame, gaminame, eksperimentuojame, ieškome naujų receptų, kurie džiugintų mus ir mūsų bičiulius. Kviečiame paragauti!